Змійовик

У інтернет-магазині прикрас з натурального каменю й біжутерії "Острів Мурано" Ви можете купити намисто, сережки, браслети, кулони, кільця, комплекти, брелоки зі змійовика

Загальний опис

Змійовик (серпентин) - мінерал, силікат магнію - гірська порода темно-зеленого чи жовто-зеленого кольору, з характерним зміїним малюнком. Змійовик непрозорий, часто має волокнисту і мальовнисту структуру. 

Різновиди каменю:

  • вердантит - темно-зелений з прожилками кальцита
  • бовеніт - блідо-зелений, іноді напівпрозорий
  • вільямсит - блакитнувато-зелений
  • сателіт - волокнистий, з ефектом котячого ока
  • риколіт - смугастий, зеленого кольору

Благородний змійовик відрізняється від звичайного змійовика. Він має не зелений, а жовтувато-зелений, білувато-зеленый колір, рівномірно забарвлений (офіт) чи з "чорними мушками (моховик). Він злегка просвічує у тонких сколах. Благородний змійовик дуже нагадує нефрит, що не можна сказати, звісно, про звичайний змійовик.  

Родовища зустрічаються у багатьох країнах: на Уралі, у Сибіру, Казахстані, на північному Кавказі, США, у Нової Зеландії, Індії, на Кубі, в Італії, Індії, Монголії, Афганістані

Магічні властивості.

Згідно давньої легенди, Адам, поперхнувшись яблуком пізнання, виплюнув шматок змійовика. Тому змійовик називають "каменем Адама" і вважають підступним каменем, символом спокуси й можливого гріха. Іноді його носять люди, які прагнуть свідомо вводити навколишніх в оману.

Як амулет і оберіг, зміїовик є захисником від порчі, зглазу тощо. Він тісно пов'язаний з таємницями всесвіту, таємними науками і знаннями й корисний лише тим, хто бажає і має волю пізнавати приховані механізми роботи світобудови.

Він є потужним очисником простору, тому добре його мати вдома, особливо у вигляді предметів, що нагадують формою закручений ріг, вазу, відкриту шкатулку тощо.

Лікувальні властивості.

Змійовик (серпентин) витягує з ушкодженого поля людини негативні утворення та емоції, тому здавна використовувався під час лікування тілесних та душевних захворювань. Дуже сильний енергетик, створює для власника відчуття захисту та душевної рівноваги.

У давнину існувало повір'я — завдяки свому "зміїному" забарвленню змійовик здатний служити ефективною протиотрутою. Зі змійовика різали ступки і робили ємності для ліків. Тому цей мінерал був відомий як "аптекарський камінь". Сучасні літотерапевты вважають, що змійовик допомагає від головного болю, він може пробудити від летаргії і прискорює зрощування кісток.

Підібрати прикраси, що містять Змійовик