Жадеїт

У інтернет-магазині прикрас з натуральної каменю "Острів Мурано" Можете купити намисто, сережки, кільця, браслети, кулони, брелоки з жадеїта

Магічні властивості. Яскраво-зеленому жадеїту приписують такі самі властивості, як і нефриту: запобігання всім неприємностям та нещастям. Вважається, що прикраси з жадеїтом приносять людині емоційну розрядку і зможуть зробити її щасливою. Колись на Сході вважалося, що затиснутий в руці шматочок жадеїта допоможе укласти важливу торгову угоду. Підвіски і кулони з жадеїтом можна подарувати вашим знайомим, які люблять вирощувати рослини. Оскільки сприятливий вплив жадеїта поширюється і на рослинний світ.

Лікувальні властивості. Разом із нефритом жадеїт використовують у китайської і тибетській медицині як хороший енергетичний стабілізатор, який володіє сприйнятливою енергією Інь. Цілителі вважають, що шляхетний жадеїт своєю енергію Ці вирівнює порушену біоенергетику людини, дає емоційну зарядку і регулює артеріальний тиск. Енергетика жадеїта здатна вирівнювати і заспокоювати емоційні сплески. Вважається, що вона допомагає боротися з безпліддям.

Іспанські колонізатори називали жадеїт "нирковим каменем" і вважали його талісманом від хвороб нирок. Намисто і браслети з жадеїта позитивно впливають на роботу серця, вирівнюють артеріальний тиск, захищають від впливу погоди. Перстень з жадеїтом може зняти стомлення очей і є корисним при медитативному лікуванні короткозорості.

Підібрати прикраси, що містять Жадеїт


Рекомендовані товари