Як здивувати хлопця на День Святого Валентина

Сюрпризи і подарунки до 14 лютого для хлопця - це не тільки привід сказати "я кохаю тебе" в матеріальному світі, - це спосіб зміцнити Ваш статус і цінність у відносинах. Він й так знає, що йому пощастило з Вами, то чому б не нагадати йому про це ще раз на День Святого Валентина.

Якщо Ви думаєте про те, чи зробить він Вам пропозицію в День Любові, якої моделі Iphone він подарує або про романтичну поїздку на Мальдіви на 14 лютого - саме час Вам довідатись, як здивувати хлопця на День Святого Валентина, щоб отримати його кохання, гроші і пропозицію шлюбу.

Якщо Ваш коханий все ще грає у легкі відносини і його влаштовує все як є, 14 лютого - чудовий день, щоб здивувати його, і, нарешті, струсити пил з відносин.

Сердечки, Валентинки і ведмедики ми залишимо для школярок і чоловіків, а мудрим дівчатам потрібно скористатися креативністю і винахідливістю задля вибору подарунків хлопцеві на День Святого Валентина.

Головне правило для вибору сюрпризу коханому на 14 лютого - це Ваша безпосередність і винахідливість.

Якщо Ви у відносинах більше отримуєте, утримуючи дистанцію Снігової Королеви - незвичайний подарунок, такий як повітряні ліхтарики у вигляді серця, на які можна нанести Ваші Імена і символічно випустити в повітря, дійсно зможе здивувати хлопця на День Святого Валентина. І, щоб зміцнити обряд, я раджу обмінятися брелоками пара "Сором'язлива Любов". Можливо, Ваші щирі зізнання у коханні 14 лютого стануть для нього приводом користуватися кредитною карткою частіше, щоб заслужити Вашу Любов.

Якщо Ваш хлопець весь заклопотаний у справах, і навіть подумує, як би це затриматися на роботі або як уникнути Дня Всіх Закоханих - Ваше завдання знайти ідеальний спосіб, як здивувати його 14 лютого і нагадати про те, як чудово знаходити час одне для одного. Повідомлення на е-мейл з офіційним запрошенням на святкування Дня Святого Валентина підкреслить Ваше почуття гумору, важливість цієї події і продемонструє, наскільки Ви цінуєте його дорогоцінний час. І щоб остаточно розтопити його серце - найкращим подарунком на День Всіх Закоханих для ділового хлопця стане рожевий кварц "Брила любові", чиї магічні дії почнуть свою роботу, як тільки він прикрасить ним свій кабінет. І ви не помітите , як незабаром ключі від його квартири зможете прикрасити брелоком "Таємна любов".

Якщо Ви обидва живете у любові та злагоді, тоді романтичний настрій пора б вже перевести у обручку на безіменному пальці і статус "заміжня". І якщо Ви все ще думаєте, як здивувати коханого на День Святого Валентина, то чому б не зробити пропозицію самій в День Всіх Закоханих. Можливо і він теж готує для Вас цей сюрприз до 14 лютого. І тоді можливо, подарована обручка з хризопразу "Чарівник Смарагдового міста" у коробочці "З любов'ю в серці", стануть приводом одягнути на Вас чарівний статус його дружини.

Острів Мурано бажає Вам знайти свій унікальний спосіб, як здивувати хлопця на День Святого Валентина так, щоб купатися у взаємній любові, багатстві взаємин і розкоші ваших відносин.

 Валерія Григор'єва