Як стати щасливим, здоровим і багатим

Стати щасливим, здоровим і багатим - річ не тільки можлива і цілком реальна, але й просто необхідна в наш стрімкий вік технологій, прогресу і соціальних потрясінь.

І хоча гонитва за цією трійкою - зайняття захоплююче, все ж не завжди вдячне. Варто погнатися за одним, як вислизає інше, варто схопити третє, як не помітиш і першого, і навіть якщо раптом вдасться спіймати це жадане тріо обома руками - виявиться, що за змінених умов щось пішло не так, адже хотілося не тут, або не сьогодні, або не так, або нехай так само, але тільки з перламутровими ґудзиками. Що ж, міняємо параметри, ускладнюємо умови - і знову вперед, на старт, увага, марш!

Але підступна птиця знову змінила своє оперіння, і вже не хочу я бути селянкою, а хочу бути столбовою дворянкою і так до нескінченності або до дерев'яного корита біля самого синього моря

Якщо кому-небудь здасться, що цей світ безнадійний, сумний і агресивний, де все погано - оточуючі, продукти, доктори, ліки, міста, правителі, робота, і так до нескінченності. Якщо цей хтось очікує від світу нападу, зациклений на недоліках, недосконалостях і дефектах, якщо він збирає і смакує погані новини, якщо він обурюється і обурюється з приводу і без, якщо він постійно незадоволений.

  То в такому випадку цю людину можна «привітати» - він сам створив свій світ, він сам впустив ці енергії і вібрації в своє життя, і отримав, що хотів - підтвердження своєї непорушною правоти, що всі так живуть і хоч би не гірше.

Коротше, це сумна історія, а таких історій на «Острові Мурано» не буває, і тому пропонується інша технологія і зовсім інший сценарій буття.

По-перше, слід вирішити для себе, що час би нарешті стати щасливим, здоровим і багатим, адже більш такого часу може і не статися, тому сьогодні ж з твердим переконанням крайньої необхідності даного заходу, для початку навіть не відходячи від місця (чи то пак «Острова Мурано ») почнемо міняти реальність.

Але, щоб змінити реальність, треба змінитися самому!

Тобто, щоб стати здоровим, щасливим і багатим - необхідно потрапити в такий шар Всесвіту, мешканці якого також щасливі, здорові і багаті.

Звичайно, ви можете вирішити, що такого шару Всесвіту немає, проте це переконання обмежене лише Вашими уявленнями.

В які картинки світу ми віримо, ті й отримуємо у своєму житті.

Ми самі ставимо діагноз, самі вибираємо нашу реальність.

І якщо ми будемо чекати тільки найкращого, готуватися до радісного, усвідомлювати і зациклюватися на прекрасному, бачити переваги, вірити в світле і божествене, тоді цей казковий світ розкриє свої обійми для нас, нашої країни, нашого Всесвіту і всіх його мешканців, кого ми любимо і кого не зовсім - всіх, всіх, хто бажає бути щасливим, здоровим і багатим.

Треба тільки більше доброти, співчуття, милосердя, спокою і довіри до людей, сприятливих ситуацій і до найкращих варіантів розкладу життєвого плану.

Ми вибираємо світ, де всі щасливі, здорові і багаті, світ, де існує тільки мир, мир світу нашому, мир дому нашому, мир і світло нашому Всесвіту!

Валентина Калініченко