Прикраси Пандора

Прикраси Pandora почали свою тріумфальну ходу світом з Данії, 1982 року.

Тридцять років тому мало хто міг би припустити, що маленька фірма з Копенгагена стане міжнародним ювелірним гігантом протягом усього за кілька років.

Існує традиція, за якою потрібно купити бусину Pandora на згадку про про якусь подію у житті, наприклад: день народження, новосілля, річниця весілля, тощо, та нанизати її у браслет. Тобто намистини на браслеті збираються поступово, не відразу. А потім, перебираючи намистини, можна згадувати про радісні дні, про милі і приємні серцю миттєвості життя.

Сьогодні Pandora style — модний напрям у ювелірній справі і біжутерії. Американські, китайські та європейські майстри роблять намистини для браслетів Pandora. Такий браслет має нескінченні можливості для комбінацій та інших змін. Ви можете вибрати з багатьох намистин та підвісочок - ті, що відповідають лише Вашому смаку та стилю. Ви самі створюєте власний унікальний браслет, який відповідає Вашому сьогоднішньому образу чи настрою, який відбиває ваш особистий характер чи Ваші захоплення. Цей браслет може дати можливість побути дизайнером, адже кожен день Ви можете складати собі нову прикрасу.

Підібрати прикраси у стилі Pandora