Оплата

Мінімальна сума для оформлення замовлення у нашому магазині становить 300 грн.

Проте, Ви зможете придбати в нас товар й на меншу суму, тоді до вартості всього Вашого замовлення буде додана націнка - 20 грн.

В залежності від суми замовлення, Ви отримуєте знижку:

 1. від 1000 до 2000 грн. = -5%
 2. від 2000 до 3000 грн. = -10%
 3. більш ніж 3000 грн. = -15%

Для зареєстрованих постійних покупців у нас додатково діють індивідуальні знижки, а також з різних приводів роздаются купони на знижку. Тому - реєструйтесь !

Ми приймаємо сплату:

 • накладеним платежем (пост-оплата) при доставці Новою Поштою
  Ви можете сплатити вартість замовлення під час його отримання - у Вашому відділенні Нової Пошти.Це - найзручніший для покупців з інших міст спосіб сплати, оскільки:
  1. Ви сплачуєте безпосередньо за фактом отримання товару
  2. На відміну від більшості інших інтернет-магазинів, ми, по-перше, нараховуємо за доставку Новою Поштою мінимальну фіксировану сумму, і все, що більше - йде за наш рахунок, а по-друге, беремо оплату за грошовий переказ повністю на себе. Тому
   у відділенні Ви сплачуєте рівно ту суму, на яку Вам виписаний рахунок у нашому магазині - і ніяких комісій, прихованих чи додаткових платежів - на жодну копійку!
   І чим більше Ваше замовлення - тим більш вигідною є для Вас доставка.
 • готівкою в точках реалізації у м. Вінниці
  Такий спосіб є ідеальним для осіб, що фізично знаходяться у м. Вінниця.
  В цьому випадку Ви можете оформити замовлення у нашому інтернет-магазині, а коли воно буде підготовлене - ми зв'яжемося з Вами, і домовимось, у якій саме з наших роздрібних точок Ви зможете його забрати. Оплату замовлення Ви робите в момент отримання, без будь-яких комісій.
  А саме замовлення обійдеться Вам значно дешевше, ніж за звичайної купівлі у цій самій роздрібній точці.
 • на банківський рахунок (Правекс-Банк)
  Ви можете перерахувати гроші на розрахунковий рахунок нашого підприємства у Правекс-Банку - через касу будь-якого банку або зі свого розрахункового рахунку. Розмір комісії у цьому випадку визначається банком-приймальником платежу, зазвичай - 1-2% від суми платежу, але не менше якогось мінімуму, зазвичай - 10 грн.
 • Якщо жоден з наведених способів Вас не влаштовує - напишіть в коментарях до замовлення, або просто на сторінці зворотнього зв'язку "Контакти" - як би Ви бажали розраховуватись - обговоримо.

Реквізити на оплату будуть надані Вам під час оформлення замовлення.