Натуральні камені в інтер’єрі

Натуральні камені, в неопрацьованому і в невідшліфованому вигляді, породи і друзи, кристали чи брили, різноманітної фактури та кольорової гами, створені самою природою, заворожують погляди та несуть певні зміст і енергетику.

Тоді чому б цю енергетику не перенести в Ваш будинок? І якщо Ви замислюєтесь або тільки збираєтеся замислитися, про те, як стильно обставити квартиру чи дім і наповнити своє житло позитивною енергетикою, тоді натуральні камені чудово впишуться у будь-якій інтер'єр і привнесуть у вашу домашню обстановку багато радості та щастя.

Великий необроблений сердолік відмінно виглядатиме на камінній поличці й буде зберігати ваше сімейне вогнище, а маленька брила рожевого кварцу заіскриться й подарує любов, якщо ви поставите її на кришталевому столику. Кристали гірського кришталя відмінно вбирають негативну енергетику, знімають опромінення і очищають життєвий простір, тому їх найкраще місце - біля комп'ютера.

Якщо ви колекціонер і у Вас зібрана велика колекція галтованих чи необроблених каменів — можна прикрасити ними інтер'єр, розставивши їх усією площею житла, або відокремити для них спеціальну поличку, можливо з підсвічуванням, де натуральне каміння блищатиме і, звісно ж, розсіюватиме свою позитивну енергетику на увесь простір Вашого житла.

Натуральні камені в інтер'єрі — це новий тренд, родзинка в модному дизайні приміщень, частка природи, що завжди заряджає, дає позитивний настрій на весь день та знімає втому після робочого дня.

Колір каменю можна поєднати зі схожим кольором стін чи дивана. Наприклад, у кімнаті з рожевими стінами чудово будуть дивитися кілька кристалів рожевого кварцу, які можна поставити на столику навколо вази чи розставити у формі серця. До дивану темних відтінків підійдуть агатові жеоди і кристали димчастого кварцу.

Якщо у Вас зелена кімната, кольору життя, тоді малахіт, зелений кальцит і нефрит вдало впишуться під зелененькі штори, шпалери, фікус чи зелененького папужку. Непоганою думкою виявиться також поєднання цих каменів. Їх можна викласти колом, що символізує нескінченний зигзаг удачі.

Якщо Ваш інтер'єр - у спокійних пастельних тонах або кольору шампанського - тоді Вам знадобляться апофилліт, гірський кришталь, жовтий кальцит чи скам'яніле дерево. Друзам цих каменів середніх розмірів потрібно знайти місце у спальні - тоді Ви віднайдете спокійний сон і приємні сновидіння.

Тим, кому подобаються геометричні фігури - варто поставити пірамідку з яшми чи лазуриту на комп'ютерний столик, щоб зберігати життєвий тонус, й споглядати відтепер не лише тільки форму, а й зміст.

Ви можете зробити сучасний дизайн приміщення, використовуючи найсміливіші ідеї для розставлення й поєднання каменів. Гарним варіантом буде поставити їх у ванній, і тоді релаксація, медитація і навіть романтика з коханим віднайдуть нових барв і настроїв. Нехай це будуть друзи з цитрина або аметиста, кристали гірського кришталю чи рожевого кварцу, це вже як підказує Вам інтуїція, чи інтер'єр.

Натуральні камені від «Острова Мурано» з радістю впишуться у Ваш інтер'єр і подарують справжню гармонію природи Вашому житлу.

Валерія Григор'єва