Під вишиванку

Українська вишиванка - це не лише одяг, вона є втіленням давніх традицій, символів та національної гідності. І одним з невід'ємних аксесуарів до цього вбрання є намисто. Намиста, призначені для носіння з вишиванками, часто мають символічне значення та відображають традиційні українські мотиви.

Найчастіше вишиванку оздоблюють орнаментром у червоно-чорних тонах. Як співається у відомій пісні, "червоний - то любов, а чорний - то журба". До такої вишиванки зазвичай підбирають багаторядне намисто, витримане у гамі кольорів червоне-чорне-біле, оздоблене різноманітними підвісками, монетками, та яскравими намистинами. У якості основного матеріалу для такого намиста можуть використовувати натуральне каміння (найпопулярніше - коралі, або їх імітація), дерево, скло, перли та перламутр, і навіть пластик.

Також досить часто зустрічається вишивка й з присутрістю інших кольорів - синього (символ жіночої енергії, спокою, колір води і неба), зеленого (символізує процеси народження та росту) та жовтого (колір сонячної енергії, життя, радості, багатства і процвітання), і до такої вишиванки Ви також можете знайти у нас відповідне намисто.

У цьому розділі нашого інтернет-магазина ви можете підібрати намисто до будь-якої Вашої улюбленої вишиванки на Ваш смак та колір, за прийнятною ціною.

 


Показано з 1 по 15 із 21 (2 сторінок)