Місячний камінь

У інтернет-магазині прикрас з натурального каменю й біжутерії "Острів Мурано" ви можете купити сережки, намисто, браслети, кільця, кулони, брелоки з місячного каменю

Магічні властивості.

У магії традиційно вважається, що цей камінь тісно пов'язаний із Місяцем, і його вплив збільшується у повню. Вважають, що місячний камінь може дати полегшення людині, яка страждає від негативного впливу повні, поглинаючи збудливу місячну енергію. Місячний камінь сприймає і притягує любов; його носять, щоб привнести почуття у своє життя. Індуси вважають, що він поглинає місячну охолоджуючу енергію, заспокоює розум, пробуджуючи в людях мрійливість і ніжність. Місячний камінь здатний гамувати гнів та зняти внутрішню напругу. Невипадково в тибетській медицині він застосовувався для зцілення епілепсії та душевних хвороб.

Магія місячного каменю завжди спрямована на захист власника від бід, негараздів, прикростей і злих людей. Вона здатна помирити закоханих, зміцнити шлюб, привернути багатство і щастя у дім.

Оскільки сили місячного каменю дає Місяць, він має вплив на зростання та розвиток рослин. Варто покласти місячний камінь у горщик із в'янучою рослиною чи повісити його на гілку, за декілька днів буде помітна різниця: рослина зазеленіє, стане виглядати здоровішою, зникне жовтизна і сухе листя.

Лікувальні властивості.

Вважається, що прикраси з місячного каменю благотворно впливають на нирки, сечовий міхур і сечовивідні канали, вони допомагають при набряках і водянці. Літотерапевти пишуть, що місячний камінь зберігає від епілепсії та інших нервових припадків.

Підібрати прикраси, що містять Місячний камінь