Ціющі камені

/джерело: www.harmonyjewellery.com/

Ви, напевно, чули про цілющі камені, але потрібно зануритись у глибину часів, щоб зрозуміти, чому вони стали такі важливі для нас сьогодні, у тому числі для оздоровлення нашого організму.

Кристали, мінерали та каміння утворилися на Землі мільярди років тому. Вони є джерелом енергії і вібрації, які активуються вашим дотиком, поглядом та вірою, що можливо використовувати для зцілення вашого організму від багатьох недуг.

Усі камені мають лікувальні властивості і широко використовуються для стоун-масажу, медитації та літотерапії (форма гомеопатії, яка використовує натуральне каміння).

Вивчивши методики використання натуральних каменів для лікування, Ви зможете покращити ваше фізичне та фізіологічне здоров’я, а також покращити, очистити, розблокувати свій енергетичний потік.

Натуральне каміння використовувалось людством протягом усієї історії в різних культурах у якості оберегів та талісманів, з майже магічними властивостями. Стародавні цивілізації використовували його для церемоній і духовних практики/ритуалів. Мінерали споживали в еліксирах і порошках, та носили як захист.

Традиційна медицина з Індії, Китаю та Тибету сьогодні широко використовує кристали для покращення самопочуття, у той час як і в інших частинах світу такі методики вважаються нетрадиційною/альтернативною медициною.

Навіть кристали використовувалися для зцілення навіть у доісторичні часи для зцілення, і згадувалися в багатьох стародавніх текстах, Літотерапія була офіційно визнана як гомеопатичний методика у 1965 році у Франції.

 

Популярні лікувальні камені

Для сну: Аметист покращує сон, якщо його покласти під подушку. Це може заспокоїти розум і зняти стрес.

Для здоров’я легенів: Бурштин, Хризокола, Аметист, Моховий агат

Для здоров’я серця: рожевий кварц Ввжається, що запобігає серцевим нападам і підтримує здоров’я серця.

Для суглобів і кісток: Лабрадорит і тигрове око

Для психічного здоров’я: Аметист, гірський кришталь, селеніт

Для балансу мозку: Гірський кришталь, амазонит, тигрове око

Для краси: рожевий кварц, нефрит, Гірський кришталь

Чи справді кристали працюють?

Наука заперечує літотерапію, стверджуючи, що немає доказів її лікувальних властивостей, і це свідчить про ефект плацебо та позитивного мислення, що, як було доведено, знижує ризик захворювання, підтримує нервову систему та мотивуює до повсякденних дій.

 

 

Люди, які займаються щоденними духовними практиками, стверджують, що кристали покращують їхнє самопочуття та психічне здоров’я, допомагають відкрити серце і навіть зцілити.

Ми, звичайно, не можемо сказати, чи ефект плацебо, віра, сила думки, чи сила розуму людини може покращити психічне здоров’я та самопочуття. У будь-якому випадку натуральне каміння безпечно використовувати у якості додаткової підтримки та талісману.

Для ефективної роботи очистіть та зарядіть свої камені, і пам’ятайте: не замінюйте літотерапією на традиційні ліки/лікування, особливо у випадку серйозних захворювань.

Співробітники нашого інтернет-магазину з радістю допоможуть вам знайти свій лікувальний камінь для будь-якої цілі, наміру чи мотивації. Розважайтеся, задокументуйте свій власний досвід, насолоджуючись цілющою енергією кристалів і реалізуючи свій намір! Сьогодні чудовий день, щоб отримати користь від духовних практик, підвищити свої вібрації та жити найкращим чином.