Аметист

У інтернет-магазині прикрас з натурального каменю "Острів Мурано" можна придбати намисто, браслети, кулони, сережки, друзи з аметиста

Загальні відомості

Аметист - камінь мудрості і тверезості, зміцнює стійкість проти спокус, приносить удачу та обдаровує щастям, сприяє духовному зростанню, захищає від зла.

Той, хто володіє аметистом п'є вино, але розуму не позбувається.

Аметист- символ відданості.

Аметист — камінь чистоти і цнотливості.

У середньовіччі він був каменем любові. У давньому Єгипті аметист був символом щастя та здоров'я, у Європі — щирості й щиросердості, в Індії — миролюбства.

Кристал аметисту, якщо його покласти між бровами, заспокоює свідомість, сприяючи досягненню внутрішнього спокою.

Вважається, що аметист ініціює розкриття «третього ока» — тобто допомагає поринути у підсвідому область усебачення. Саме тоді відбувається перехід від матеріального рівня до вищих сил Всесвіту.

Своїм цілющим фіолетовим кольором аметист гасить душевну біль і тривогу, заспокоює і очищає думки, наповнює ауру позитивною енергією та добрими намірами.

У індійської «Аюрведі» сказано, що аметист допомагає контролювати емоції. Аметист зазвичай дарують улюбленим, це камінь любові.

За переказами, святий Валентин носив кільце з аметистом, на якому був вирізблений маленький Амур.

Те, що християнський святий носив зображення поганського бога любові, цілком імовірно, бо набожні християни часто носили древні камеї, надаючи поганським символів християнські значення. Аметист у вигляді серця, оправлений в срібло, вважається найкращим подарунком нареченої своєму нареченому.

Такий талісман приносить молодим благословення, щастя та спокій на багато років.

Вважається, що аметист наділяє людину проникливістю і допомагає контролювати злі думки. Є прикмета, що кільце з аметистом приносить вдачу у спортивних змаганнях.

Проте сила аметиста проявляється, якщо його носять час від часу, а не постійно.

Цей камінь дуже любили мандрівники, оскільки зміна кольору днем зазвичай віщувала бурю й сильний вітер. Прикраси з аметистами кладуть під подушку, щоб бачити добрі сни.

Лікувальні властивості. Вважається, що аметисти володіють сприйнятливою енергією Інь і здатні діяти на чакру Аджа. Споглядання аметистів знімає нервове роздратування, викликає заспокоєння і тому добре при боротьбі з безсонням. Вода, у якій лежали аметисти, корисна для відновлення мозкового кровообігу. У минулому вважалося, що аметист здатний захистити свого власника від зарази. Вважають також, що прикраси з аметиста слід регулярно очищати, знімаючи із них негативну енергію.

Показати всі товари, що містять Аметист

НАМИСТА з Аметистом

БРАСЛЕТИ з Аметистом

КУЛОНИ з Аметистом

КІЛЬЦЯ з Аметистом

СЕРЕЖКИ з Аметистом